SHITET TOKE NE LUNDER !! - Century 21 Albania
Description

Shitet toke me siperfaqe totale 3000 m2 ne Lunder . Toka ka nje intensitet prej 0.6 dhe eshte e pershtatshme per ndertim kapanoni .
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni tani !


Information
Land Area:

3000 m2

Type:

Land

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

77

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address:

State: Albania

City: Tirana

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2020