JEPET ZYRE ME QIRA NE BULEVARDIN GJERGJ FISHTA - Century 21 Albania
Description

Jepet me qira ambient per zyre ne bulevardin Gjergj Fishta. Zyra ka nje siperfaqe te brendshme prej 150.63 m2 dhe organizohet ne pese ambiente pune. Ndodhet ne nje godine ku ne te cilen ndodhen vetem zyra, eshte e investuar se fundmi me parket, ndricim i pershtatur per ambient zyrash, etj.
Per informacion ose vizite ne prone mund te na kontaktoni!


Information
Gross Area:

170 m2

Interior Area:

151 m2

Floor:

8

Type:

Office

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

59

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address:

State: Albania

City: Tirana

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2020