Apartament 2+1+2 per Shitje - Century 21 Albania
Description

Apartament 2+1+2 per Shitje prane Librit Universitar. Organizohet nga salloni ndenjes, kuzhina e vecuar, dy dhomat e gjumit, korridori, dy tualetet njeri prej te cileve me dritare si dhe ballkoni. Orientimi shume i favorshem mundeson ndricimin natyral gjate paradites. Apartamenti ka planimetri te rregullt si dhe eshte i mireinvestuar. Per me shume info na kontaktoni!


Information
Gross Area:

170 m2

Interior Area:

165 m2

Bedrooms:

2

Baths:

2

Living room:

1

Floor:

8

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

48

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Rruga Abdyl Frasheri

State: Albania

City: Tirana

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2020