Shitet Apartament 1+1 tek Xhamlliku - Century 21 Albania
Description

Shitet apartament 1+1 tek Xhamlliku prane Sheshit Shtraus.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues dhe ka nje siperfaqe prej 50 m2.
Mundesi mjaft e mire investimi dhe zone mjaft e preferuar per banim.
Per nje vizite ne kete prone apo me teper informacion ju lutem na kontaktoni!


Information
Gross Area:

50 m2

Bedrooms:

1

Baths:

1

Living room:

1

Floor:

5

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Reserved

Website Views:

129

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Xhamlliku

State: Albania

City: Tirana

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2020