JEPET APARTAMENT 1+1 ME QIRA NE DURRES! - Century 21 Albania
Description

Apartamenti disponon një sipërfaqe 70m2 të cilët organizohen në sallë ndenjeje e përbashkët me kuzhinë, dhomë gjumi, tualet dhe ballkon. Pozicionohet në katin e 6 të një pallati të ri me ashensor. Apartamenti është i rregullt dhe i mobiluar në mënyrë bashkëkohore.
Për më shumë informacion apo një vizitë nga afër ju ftojmë të na kontaktoni!


Information
Interior Area:

70 m2

Bedrooms:

1

Baths:

1

Living room:

1

Floor:

6

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

80

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address:

State: Albania

City: Durrës

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2020