Shitet Ambient Komercial te Rruga e Dibres - Century 21 Albania
Description

Shitet Ambient Komercial te Rruga e Dibres ne nje ndertim te ri, Ambienti ka nje siperfaqe totale 91 m2 dhe eshte i organizuar ne open space, Ambienti eshte i pershtatshem per shum biznese te ndryshme sepse ka akses ne rrugen kryesore, per me shum informacion na kontaktoni


Information
Gross Area:

91 m2

Interior Area:

91 m2

Type:

Commercial

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

33

Documentation:

In mortgage process


Location

Address: Rruga e Dibres

State: Albania

City: Tirana

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2020