JEPET ME QERA AMBIENT KOMERCIAL TEK ALI DEMI ! - Century 21 Albania
Description

Jepet me qera ambient komercial tek Ali Demi. Ambienti ka nje siperfaqje prej 30 m2. Mundesi investimi per biznes lokal ne zone. Ndodhet ne zone me facilitete dhe kalueshmeri relativisht te madhe. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni !


Information
Gross Area:

30 m2

Type:

Commercial

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

71

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address:

State: Albania

City: Tirana

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2020