JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TE STACIONI I TRENIT - Century 21 Albania
Description

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri te mireadministruar.
Ky apartament ka nje siperfaqe prej 66m2.
Organizohet ne nje sallon ndenjeje, nje ambient gatimi, nje dhome gjumi dhe nje tualet.
Ne perberjen e ketij apartamenti ndodhet dhe nje ballkon i madh.
Apartamenti ofrohet totalisht i arreduar me mobilje bashkohore.
Vendodhja e ketij apartamenti i ofron te gjitha sherbimet dhe facilitetet per nje jetese mjaft komode.
Per nje vizite ne kete prone apo me teper informacione ju lutem na kontaktoni tani.


Information
Gross Area:

66 m2

Interior Area:

60 m2

Bedrooms:

1

Baths:

1

Living room:

1

Floor:

3

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

324

Documentation:

In mortgage process


Location

Address: Stacioni i trenit

State: Albania

City: Tirana

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2020