Jepet me apartament 3+1+2 te Kodra e Diellit 2 - Century 21 Albania
Description

Apartamenti ndodhet te Kodra e Diellit 2, ne katin e pare banim te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe prej 210 m2 te cilat jane 130 m2 siperfaqe e brendshme dhe 80 m2 verande.
Apartamenti ofron nje pamje te gjithe Tiranes, i favorizuar nga pozicioni qe ka, totalisht i mobiluar dhe organizohet nga salloni i ndenjes, kuzhina, 3 dhoma gjumi, veranda dhe 2 tualete. Ka punime cilesore, dpio xham, kondicionim, parket dhe stil modern arredimi.
Kompleksi ku ndodhet ofron qetesi, siguri dhe facilitete te shumta si palester, bare, restorante, kend lojerash per femije dhe mjedise gjelberimi.
Per me shume informacion na kontaktoni!


Information
Gross Area:

210 m2

Interior Area:

130 m2

Bedrooms:

3

Baths:

2

Living room:

1

Floor:

1

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

33

Documentation:

In mortgage process


Location

Address: Kodra Diellit 2

State: Albania

City: Tirana

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2020