SHITET APARTAMENT 2+1TE FILLIMI I PLAZHIT TE VJETER - Century 21 Albania
Description

Apartamenti ndodhet ne katin e trete banim te nje ndertimi te ri sapo fillon Plazhi i Vjeter . Zona ka infrastukture te re dhe eshte zhvilluar shume se fundmi . Preferohet nga te huajt , gjithashtu dhe per banim . Ka largesi nga qendra e re e qytetit , 5 minuta ecje ne kembe dhe vetem 50 metra larg nga Plazhi i cili eshte edhe publik . Ka hapesire te plote dhe totalisht te shfrytezueshme , organizohet ne dy dhoma gjumi , salon se bashku me kuzhinen , dy ballkone dhe nje tualet. Disponon certifikate pronesie dhe shitet e mobiluar. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone ju ftoj te me kontaktoni .


Information
Interior Area:

98 m2

Bedrooms:

2

Baths:

1

Living room:

1

Floor:

4

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Reserved

Website Views:

293

Documentation:

Has Mortgage


c21al.videos
Location

Address: Rruga Sazani , Lagjja 1 Maji

State: Albania

City: Vlorë

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2020