APARTAMENT 2+1+2 ME QIRA TEK LIQENI I THATE ! - Century 21 Albania
Description

Jepet me qira apartament 2+1 me 2 tualete mbi Liqenin e Thate.
Organizohet ne nje ambient te madh ndenje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi (njera prej te cilave me tualet), tualeti tjeter (me dritare) dhe 2 ballkone.
Ndodhet ne nje pallat me sistem kapote, ashensor dhe administrim.
Zona shquhet per qetesi dhe ajer te paster.
Orientimi Jug Perendim.
Per nje vizite ne prone na kontaktoni !


Information
Interior Area:

120 m2

Floor:

1

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

420

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Rruga Ullishtes, Liqeni i Thate

State: Albania

City: Tirana

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2020