SHITET APARTAMENT 3+1+2 TE RRUGA E ELBASANIT - Century 21 Albania
Description

Shitet apartament 3+1 me siperfaqe 112 m2 ne Rrugen e Elbasanit. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri. Organizohet nga ambienti i ndenjies, kuzhina, 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Orientimi i apartamentit Jug-Perendim. Disponon certifitake pronesie. Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni!


Information
Gross Area:

112 m2

Interior Area:

105 m2

Bedrooms:

3

Baths:

2

Living room:

1

Floor:

7

Type:

Apartment

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

287

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Rruga e Elbasanit

State: Albania

City: Tirana

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2020