SHITET APARTAMENT 1+1 VELIPOJE - Century 21 Albania
Description

Century 21 Future ofron per shitje apartament 1+1 tek "Kompleksi FISHTA", Velipoje. Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar. Hyrja ndodhet ne katin e trete dhe eshte e pozicionuar ne vijen e pare te apartamenteve. Gjithashtu apartamenti eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt. Per informacion me te detajuar mund te paraqiteni prane zyres sone ne adresen: Rr. Qemal Dracini, prane sheshit Demokracia.


Information
Gross Area:

79 m2

Bedrooms:

1

Baths:

1

Living room:

1

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

256

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Velipoje, Velipojë

City: Shkodër


Contact Agent

Copyright © 2020