Shitet Vile 3 Kat ne Rr. Siri Kodra - Century 21 Albania
Description

Vila ndodhet ne rreshtin e dyte, buze unazes prane rruges Siri Kodra.
Eshte e organizuar ne 3 kate ku kati i pare perbehet ne dy sallone ndenjeje ky njeri prej tyre perdoret dhe per ngrenjeje si dhe nje tualet, kati i dyte dhe i trete kane nga dy dhoma gjumi secili si dhe nje tualet. Vila ka nje siperfaqe te certifikuar 214.4m2 dhe truall 65.3m2. Vila disponon Certifikate Pronesie. Per me shume info na kontaktoni


Information
Gross Area:

214 m2

Interior Area:

214 m2

Land Area:

65 m2

Bedrooms:

4

Baths:

2

Living room:

2

Floor:

1

Type:

Villa

Status:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

899

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Rr. Siri Kodra, Bulevardi Zogu i Parë

City: Tirana


Contact Agent