JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI! - Century 21 Albania
Description

Disponon 66m2 te cilet organizohen ne salle ndenje me aneks kuzhine (me dalje ne ballkon), dhomi gjumi dhe tualet (te cilat gjithashtu kane dalje ne ballkon). Apartamenti eshte funksional dhe eshte i mobiluar me kushte bashkekohore. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor dhe mirembajtje. Ideale per shtepi pushimi por gjithashtu edhe per banim. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni.


Information
Gross Area:

75 m2

Interior Area:

66 m2

Bedrooms:

1

Baths:

1

Living room:

1

Floor:

3

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Terhequr nga pronari

Website Views:

808

Documentation:

Has Certificate


Location

Address: Rrota e kuqe, Plazh Rrota e Kuqe

City: Durrës


Contact Agent