Apartament 1+1 per shitje - Century 21 Albania
Description

Shitet Apartament 1+1 prane Tregut Elektrik. Me siperfaqje totale 55m2, i organizuar ne dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi dhe tualet me dritare. I ndodhur ne katin e pare banim te nje pallati te ri 8 katesh, apartamenti eshte i pershtatshem edhe per klinike ose zyra. I pajisur me certifikate pronesie. Per me shume detaje ju ftojm per nje vizite ne prone.


Information
Gross Area:

55 m2

Interior Area:

46 m2

Bedrooms:

1

Baths:

1

Living room:

1

Floor:

1

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

689

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Tregu Elektrik, Tregu Elektrik

City: Tirana


Contact Agent

Copyright © 2020