Shesim Apartament 1+1 prane Medresese! - Century 21 Albania
Description

Shesim apartament 1+1 ne Rrugen e Dibres. Me siperfaqje te brendshme 75m2 apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte ne nje ndertimet me cilesore ne zone. Disponon Certifikate Pronesie.


Information
Gross Area:

75 m2

Interior Area:

75 m2

Bedrooms:

1

Baths:

1

Living room:

1

Floor:

6

Type:

Apartment

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

502

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Rruga e Dibrës

City: Tirana


Contact Agent

Copyright © 2020