SHESIM AMBJENT KOMERCIAL ! - Century 21 Albania
Description

Ne zonen e Kinostudion, prane rajonit nr.4 shesim ambjent komercial ! Ambjenti ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri dhe ka siperfaqe totale 326 m2. I pozicionuar buze rruges kryesore , me lartesi 4 meter, ka fasade xhami te konsiderueshme per ta bere kete prone teper atraktive. Eshte e pershtatshme per shumellojshmeri biznesesh si ; supermarket, call center, institucion financiar etj. Gjithashtu eshte nje mundesi e shkelqyer investimi sepse aktualisht eshte i dhene me qira prej vitesh ne vleren 2400 euro ! Disponon dokumentacion te rregullt. Per me teper informacion apo vizite ne prone , mund te me kontaktoni !


Information
Gross Area:

327 m2

Interior Area:

327 m2

Bedrooms:

1

Baths:

1

Type:

Commercial

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

181

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Kinostudio, Rajoni nr.4, Rruga e Dibrës

City: Tirana


Contact Agent

Copyright © 2020