Shitet garazhd me nje siperfaqe 20 m2. - Century 21 Albania
Description

Shitet garazhd me nje siperfaqe 20 m2.Garazhdi eshte ne gjendje te mire, i pajisur me energji elektrike dhe uje te pijshem. Garazhdi ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te qytetit. Per me teper informacion ju lutem na kontaktoni .


Information
Interior Area:

20 m2

Baths:

1

Type:

Garage

Status:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

354


Location

Address: rruga, Tregu fshatar

City: Durrës


Contact Agent

Copyright © 2020