Shesim apartament 3+1 te Secret Garden - Century 21 Albania
Description

Shesim apartament 3+1 ne nje nga rezidencat me te reja prane TEG , “Secret Garden” aty ku cilesia e ndertimit eshte shume e larte dhe ambientet e perbashketa jane te gjelberuara. Apartamenti ka siperfaqe totale 220m2 dhe ndodhet ne katin e fundit.I organizuar ne dhome ndenje, kuzhine, 3 dhoma gjumi, 3 tualete dhe 3 ballkone me pamje te lire. Disponon certifikate pronesie.


Information
Gross Area:

220 m2

Interior Area:

220 m2

Bedrooms:

3

Baths:

3

Living room:

1

Floor:

3

Type:

Apartment

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

573

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Qendra Tregtare TEG

City: Tirana


Contact Agent

Copyright © 2020