Shesim Apartament modern 1+1 te Komuna e Parisit! - Century 21 Albania
Description

Shesim apartament 1+1 ne nje nga zonat me te lakmuara te Tiranes, Komuna e Parisit. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje ndertimi te ri prane Kristal Center. I organizuar ne dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. I arreduar ne menyre moderne apartamenti te ofron mundesite per nje jetese komode.I pajisur me certifikate pronesie. Per me shume informacion ju ftoj ta vizitoni nga afer.


Information
Gross Area:

63 m2

Interior Area:

56 m2

Bedrooms:

1

Baths:

1

Living room:

1

Floor:

4

Type:

Apartment

Status:

New

Availability:

Sold

Website Views:

786

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Komuna e Parisit, Komuna e Parisit

City: Tirana


Contact Agent

Copyright © 2020