Apartament 3+1 per Qera - Century 21 Albania
Login
Description

Apartament 3+1 per Qera tek Kompleksi Nobis. Apartamenti ndodhet ne nje pallate te ri dhe ne nje ndertim nga me te miret ne Tirane. Ka orientim Jug-Lindje-perendim. Ka mundesi parkimi. Ka nje planimetri shume te rregullte dhe nje organizim perfekt te ambjenteve te brendshme. Apartamenti ka nje mobilim moderne. Ka akses shume te mire te cdo lloj facilitete si shkolla, liqeni artificiale, supermarkete, transportin publike. Cmimi eshte i diskutushem. Per me shume info. na kontaktoni!


Information
Interior Area:

189 m2

Land Area:

189 m2

Bedrooms:

3

Baths:

2

Type:

Apartment

Status:

New

Availability:

Rented

Website Views:

103


Location

Address: Rr. Sami Frasheri

State: Albania

City: Tirana

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2020