JEPET APARTAMENT 1+1 ME QIRA ME PAMJE NGA DETI! - Century 21 Albania
Description

Apartamenti disponon 59m2 te cilet organizohen ne salle ndenje me aneks kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon me pamje nga deti. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor dhe mirembajtje. I disponueshem per kontrata afatgjata, minimalisht 1 vjecare. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni.


Information
Gross Area:

68 m2

Interior Area:

59 m2

Bedrooms:

1

Baths:

1

Floor:

4

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

1326

Documentation:

In certification process


Location

Address: Rrota e kuqe, Plazh Rrota e Kuqe

City: Durrës


Contact Agent