Ambient per Zyra tek Torre Drini - Century 21 Albania
Description

Jepet me Qira Ambient per zyra tek Torre Drini. Ambienti disponon nje siperfaqe totale prej 170m2 nga te cilat pjese e siperfaqes se brendeshme jane 152.5m2. Organizohet ne 3 ambiente pune, kend ngrenie, 2 tualete dhe nje depo. Orientimi Jug-Lindje gje qe ben te mundur ndricim natyral per nje pjese te konsiderueshme te dites. Ne prone jane bere investime teper cilesore ku vlen te permenden shtrimi me parket si dhe pllak mermeri ne korridor, sistem qendror kondicionimi etj. Jepet me qira me nje cmim prej 1300Euro/Muaj. Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni.


Information
Gross Area:

170 m2

Interior Area:

170 m2

Bedrooms:

2

Baths:

2

Living room:

1

Floor:

10

Type:

Office

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

148

Documentation:

Has MortgageContact Agent

Copyright © 2020