Apartament 2+1 me qera tek Komuna e Parisit - Century 21 Albania
Description

Jepet me qira apartament 2+1 tek Komuna e Parisit. Apartamenti ka nje siperfaqe te brendeshme prej 85 m2. Organizohet ne nje sallon bashke me kendin e gatimit dhe ngrenies, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 korridor shperndares . Orientimi Lindje gje qe ben te mundur ndricim natyral per nje pjese te konsiderueshme te dites. Apartamenti ka mobilim komod dhe eshte i mireinvestuar.
Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni!


Information
Gross Area:

80 m2

Interior Area:

73 m2

Bedrooms:

2

Baths:

1

Living room:

1

Floor:

2

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

112

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Komuna e Parisit, Komuna e Parisit

City: Tirana


Contact Agent

Copyright © 2020