Njesi komerciale me qera prane Stadiumit Dinamo - Century 21 Albania
Description

Njesi komerciale me qera prane Stadiumit Dinamo. Ndodhet ne katin zero te pallatit Golden Palase, eshte i organizuar ne forme dupleksi 50 m2 kati zero dhe 50 m2 ne katin -1, i pershtatshem per butik , zyre etj. Momentalisht ka funksionuar si optik dhe disponon mobilimin , i cili shitet kundrejt nje vlere te caktuar .
Per nje vizite ne prone ose per informacion me te detajuar na kontaktoni!


Information
Gross Area:

100 m2

Interior Area:

100 m2

Bedrooms:

1

Baths:

1

Type:

Shop

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

68

Documentation:

In mortgage process


Location

Address: Stadiumi Dinamo, Stadiumi Dinamo

City: Tirana


Contact Agent

Copyright © 2020