Shesim apartament 2+1 te Green City. - Century 21 Albania
Description

Shesim apartament 2+1 te Green City.

Ne nje prej komplekseve me te reja ne Tirane ne zonen e Unazes se Re.
Kende lojrash per femije, dy pishina te medha, fusha sportive, infrastukture e perfunduar, administrim e mirmbajtje shum e mire.
Punime cilesore, dritaret jane duralumini me dopjoxham dhe mbyllje hermetike, sistem termoizolimi kapot dhe rreth 60% me pllaka dekorative.
Apartamenti ndodhet ne katin e 7te banim dhe ka planimetri perfekte, organizohet nga nje sallon, dy dhoma gjumi dhe dy tualete (me dritare)
Orjentimi: Lindje.

Per Informacione te metejshme, ju lutem me kontaktoni.


Information
Gross Area:

102 m2

Interior Area:

92 m2

Bedrooms:

2

Baths:

2

Living room:

1

Floor:

7

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

176

Documentation:

In mortgage process


Location

Address: Rr. Teodor Keko, Astiri

City: Tirana


Contact Agent

Copyright © 2020