Apartament 2+1 me qera te Fresku - Century 21 Albania
Description

Apartamenti ndodhet ne zonen e Freskut, te Thesari, me siperfaqe 80 m2 ne katin e 1 banim te nje pallati te ri me ashensor.
Disponon salloni i ndenjes, kuzhina, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 ballkon dhe korridor shperndares.
Per me shume informacion na kontaktoni!


Information
Gross Area:

80 m2

Interior Area:

80 m2

Bedrooms:

2

Baths:

1

Living room:

1

Floor:

1

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

305

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Fresku, Fresku

City: Tirana


Contact Agent

Copyright © 2020