Apartament 1+1 ne shitje te Shkembi i Kavajes - Century 21 Albania
Description

Shitet apartament 2+1 i mobiluar ne Plazhin e Durresit. Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 3-te te nje pallati 6 katesh, 50 metra larg bregut te detit. Banesa eshte e organizuar ne 1 dhome ndenje + kuzhine, 2 dhoma gjumi,1 tualet. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim me punime cilesore dhe ne nje pozicion mjaft te favorshem per tu shfrytezuar per turizem. Mund te sherbeje per investim sepse pozicioni eshte shume strategjik. Disponon certifikate pronesie. Per cdo informacion ose shoqerim ne prone na kontaktoni!


Information
Gross Area:

62 m2

Interior Area:

58 m2

Bedrooms:

1

Baths:

1

Living room:

1

Floor:

3

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

160

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Shkembi i Kavajes, Shkëmbi I Kavajës

City: Durrës


Contact Agent

Copyright © 2020