Apartament 3+1+2 per qera Rruga e Elbasanit - Century 21 Albania
Description

Apartament per qera ne rrugen e Elbasanit, perkatesisht perballe ambasades Amerikane.
Disponpon 3 dhoma, 2 tualete, 1 dhome ndenjeje, 1 ambient gatimi, korridor shperndares dhe nje ballkon te madh.
Ne katin e 5 te nje pallati te ri te mireadministruar, me ashensor.
Gjendje shume e mire brenda dhe ne ambinetet e perbashkta.
Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone, na kontaktoni.


Information
Gross Area:

170 m2

Interior Area:

151 m2

Bedrooms:

3

Baths:

2

Living room:

1

Floor:

5

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

82

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Rruga e Elbasanit, Rruga e Elbasanit

City: Tirana


Contact Agent

Copyright © 2020