Ambient komercial me qera, Ish-Blloku - Century 21 Albania
Description

Jepet me qera ambient komercial ne zonen e ish-Bllokut, prane Librit Universitar.
Ambienti eshte pjese e nje qendre tregtare e pajisur me cdo facilitet te mundshem dhe ne lokacionin me te mire te Tiranes.
Ne dispozicion jane 9 ambiente me te njejtat siperfaqe dhe kushte ne secilin kat, nga kati 4 deri ne katin e 12. Secili ambient disponon tualet.
Te pershtatshme per zyra, biznese etj.
Per nje vizite ne prone, me kontaktoni!


Information
Gross Area:

316 m2

Interior Area:

150 m2

Bedrooms:

1

Baths:

1

Floor:

12

Type:

Multipurpose space

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

60

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Ish Blloku

City: Tirana


Contact Agent

Copyright © 2020