Jepet Ambient per qira ne Don Bosko - Century 21 Albania
Description

Jepet me qira ambient komercial ne Don Bosko me nje siperfaqe 38 m2. Ambienti eshte i organizuar ne open space, 1 tualet dhe eshte i pershtatshem per zhvillimin e aktiviteteve te ndryshme te biznesit. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri.
Per me shume informacion na kontaktoni!


Information
Gross Area:

38 m2

Interior Area:

38 m2

Bedrooms:

1

Baths:

1

Type:

Commercial

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

94

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: don bosko, Don Bosco

City: Tirana


Contact Agent

Copyright © 2020