Jepet me qira apartament 2+1 tek Qyteti Studenti - Century 21 Albania
Description

Apartament 2+1 me qera ne Qyteti Studenti ndodhet tek Kompleksi Ana. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 85m2 dhe eshte totalisht i mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket dhe ne menyre bashkekohore. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim dhe ka nje orientim mjaft te mire ndaj drites se diellit.
Per me shume informacion na kontaktoni!


Information
Gross Area:

85 m2

Interior Area:

85 m2

Bedrooms:

2

Baths:

2

Living room:

1

Floor:

3

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

83

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Qyeti Studenti, Qyteti Studenti

City: Tirana


Contact Agent

Copyright © 2020