Apartament 2+1 me qera tek Kompleksi Mangalem - Century 21 Albania
Description

Jepet apartament i pershtatshem per zyra ose banim, ne katin e peste banim tek Kompleksi Mangalem ne Ali Dem. Eshte i organizuar ne sallon , 2 dhoma gjumi , ballkon dhe 1 tualet. Ka nje hapsire prej 77 m2 dhe eshte i pamobiluar.
Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni !!


Information
Gross Area:

68 m2

Interior Area:

77 m2

Bedrooms:

2

Baths:

1

Living room:

1

Floor:

5

Type:

Apartment

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

112

Documentation:

In mortgage process


Location

Address: Ali Demi, Ali Demi

City: Tirana


Contact Agent

Copyright © 2020