Apartament 1+1 ne shitje te Rruga Kongresi i Manastirit - Century 21 Albania
Description

Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje kompleksi te ri ne ndertim e siper.
Ka nje siperfaqe prej 76 m2 dhe organizohet ne salloni i ndenjes, kuzhina, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Per me shume informacione na kontaktoni!


Information
Gross Area:

76 m2

Interior Area:

76 m2

Bedrooms:

1

Baths:

1

Living room:

1

Floor:

1

Type:

Apartment

Status:

New

Availability:

Sold

Website Views:

96

Documentation:

In mortgage process


Location

Address: Rruga Kongresi i Manastirit, Shkolla Andon Zako Çajupi

City: Tirana


Contact Agent

Copyright © 2020