Login
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Description

Zyre per Qera tek Rr. e Elbasanit. Ambjenti ndodhet ne nje pallate te ri. Ka nje organizim perfekt te ambjenteve te brenshme. Ka kondicioner dhe sistem qendrore Ngrohje/Ftohje. E Mobiluar. Ka mundesi parkimi. Ndodhet ne katin e 5-te. Ka nje orientim nga veriu. Brenda ne Cmime jane te perfshira taksat. Per me shume info. na kontaktoni!


Information
Gross Area:

88 m2

Interior Area:

88 m2

Bedrooms:

2

Baths:

2

Living room:

1

Type:

Office Supplies

Status:

New

Availability:

Rented

Website Views:

83


Location

Address: Rr. E Elbasanit

State: Albania

City: Tirana

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2020