Shesim apartment 2+1 te ASL - Century 21 Albania
Description

Shesim apartament 2+1 ne nje nga rezidencat me te reja ne Tirane, me cilesi te larte ndertimi, Rezidenca ASL. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te banim dhe ka nje siperfaqe totale prej 112.7 m2. Organizohet ne dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, dhe 1 ballkon.
Per me shume informacion ju ftojme per nje vizite ne prone!


Information
Gross Area:

113 m2

Interior Area:

98 m2

Bedrooms:

2

Baths:

2

Living room:

1

Floor:

3

Type:

Apartment

Status:

New

Availability:

Withdrawn

Website Views:

255

Documentation:

In mortgage process


Location

Address: Spitali QSUT (Nënë Tereza)

City: Tirana


Contact Agent

Copyright © 2020