Shesim apartment 1+1 te ASL - Century 21 Albania
Description

Shesim apartament 1+1 ne nje nga rezidencat me te reja ne Tirane, me cilesi te larte ndertimi, Rezidenca ASL. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te dhe ka nje siperfaqe totale prej 76 m2. Organizohet ne dhome ndenje dhe kuzhine, dhoma gjumi, tualet, dhe 1 ballkon.
Per me shume informacion ju ftojme per nje vizite ne prone!


Information
Gross Area:

76 m2

Interior Area:

66 m2

Bedrooms:

2

Baths:

2

Living room:

1

Floor:

2

Type:

Apartment

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

376

Documentation:

In mortgage process


Location

Address: Spitali QSUT (Nënë Tereza)

City: Tirana


Contact Agent

Copyright © 2020