Ambjent Zyre 4+1 per shitje tek Stadiumi Dinamo!! - Century 21 Albania
Description

Ambjent Zyre per shitje ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes!
Organizohet ne pese ambjente(dhoma) ,nje tualet dhe dy ballkone,me nje siperfaqe neto 126m2 si dhe nje Bodrum me sipefaqe neto 12m2.
Struktura eshte e ndertuar sipas stilit Italian me organizim te mire dhe lartesi optimale! I pozicionuar ne kat te pare teknik ambjenti ka nje orientim te perkryer Lindje-Jug-Perendim. Ambjenti ka sherbyer per nje kohe te gjate si zyra te nje gazete te njohur,me nje Qira te konsiderueshme. Kjo e ben nje blerje shume te mire per investim.
Ambjenti munt te sherbeje per klinika te ndryshme, qender estetike, qender kursesh, hostel, Air BNB etj.
Per informacione te metejshme ose per nje vizite ne prone na kontaktoni!


Information
Interior Area:

126 m2

Floor:

1

Type:

Office / Practice

Status:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

1162


Location

Address: Rr.Emin Duraku, Stadiumi Dinamo

City: Tirana


Contact Agent