SHITET APARTAMENT OSE ZYRA 3+1 PRANE SHESHIT SKENDERBEJ ! - Century 21 Albania
Description

Shitet apartament 3+1 per qira i pershtatshem per zyra, me sip. 88 m2 te brendshme, ne katin e 2 banim mbi Posten Shqiptare, prane Qendres tek Banka e Shqiperise . Apartamenti ndodhet ne pallat ekzistues dhe eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje dhe kuzhine te perbashket, 3 dhoma gjumi , 1 tualet, dhe 1 ballkon .

Per me shume informacion, ju ftojme per nje vizite ne prone!


Information
Gross Area:

95 m2

Interior Area:

88 m2

Bedrooms:

3

Baths:

1

Living room:

1

Floor:

2

Type:

Office / Practice

Status:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

905


Location

Address: Rruga Cameria, Sheshi Skënderbej (Qendër)

City: Tirana


Contact Agent