Apartament 2+1 per qira Te Kompleksi Delijorgji - Century 21 Albania
Description

Jepet me qira apartament 2+1 ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, te Rruga e Kavajes. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te nje pallati te ri i pozicionuar ne nje nga komplekset me te mira ne zone, Kompleksi Delijorgji. I organizuar ne: dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Apartamenti eshte totalisht i arreduar dhe i pabanuar me pare. Per me shume informacion ju ftoj per nje vizite ne prone.


Information
Gross Area:

97 m2

Interior Area:

97 m2

Bedrooms:

2

Baths:

2

Living room:

1

Floor:

7

Type:

Apartment

Status:

New

Availability:

Rented

Website Views:

438

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Kompleksi Delijorgji

City: Tirana


Contact Agent

Copyright © 2020