Jepet me qira ambient Komercial+Magazine - Century 21 Albania
Description

Ne aurtostraden Tirane-Durres ne km 1 jepet me qira Godine Komerciale. Ndertesa eshte e strukturuar ne 4 kate. Siperfaqja e nje kati eshte 320 m2 dhe eshte e organizuar open space. Aksesi i godines eshte direkt nga rruga dytesore dhe eshte e pershtateshme per nje shumllojshmeri aktivitetesh si: Showroom, zyra, institucione arsimore etj. Godina ka dhe nje siperfaqe magazine 700m2 dhe ofrone mundesine per nderthurje biznesi si magazinim dhe eksopzite. Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.


Information
Gross Area:

2000 m2

Interior Area:

1050 m2

Land Area:

2300 m2

Baths:

2

Type:

Commercial

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

264

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Autostrada Tiranë - Durrës

City: Tirana


Contact Agent

Copyright © 2020