Shesim Penthouse 4+1 ne Rrugen e Elbasanit - Century 21 Albania
Description

Ne Rrugen e Elbasanit prane "Liceut" SHESIM PENTHOUSE 4+1. Me nje siperfaqje totale prej 253m2 Penthouse organizohet ne salon ndenje, kuzhine e vecuar, korridor i cili ben shperndarjen neper ambiente, 4 dhoma gjumi, nje studio, tre tualete dhe nje Verande me siperfaqje 50m2 e cila akseson te gjitha ambientet dhe ofron nje pamje fantastike. I gjithi ambienti eshte i investuar ne menyre shume cilesore, po ashtu dhe pallati ka nje administrim perfekt. Per me teper informacion ose vizite ne kete prone mos hezitoni te kontaktoni.


Information
Gross Area:

253 m2

Interior Area:

203 m2

Bedrooms:

3

Baths:

3

Living room:

1

Floor:

9

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

1543

Documentation:

Has Mortgage


Features
Location

Address: Rruga Dervish HIma, Liceu Artistik

City: Tirana


Contact Agent

Copyright © 2020