JEPET APARTAMENT 1+1 ME QIRA NE PLAZH DURRES! - Century 21 Albania
Description

Apartamenti disponon 75m2 te cilet organizohen ne salle ndenje me aneks kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor dhe mirembajtje. I disponueshem per kontrata afatgjata, minimalisht 1 vjecare. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni!


Information
Gross Area:

80 m2

Interior Area:

75 m2

Bedrooms:

1

Baths:

1

Living room:

1

Floor:

5

Type:

Apartment

Status:

New

Availability:

Rented

Website Views:

104

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Plazh, Iliria, Plazh Iliria

City: Durrës


Contact Agent

Copyright © 2020