OKAZION Apartament 2+1 per shitje te Xhamlliku, Ish Profarma - Century 21 Albania
Description

Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje kompleksi te ri banimi ne zonen e Xhamllikut , te Ish Profarma me siperfaqe 105 m2. Apartamenti organizohet ne sallon ndenje, kuzhina, 2 dhoma gjumi, 2 tualete ku njeri me aspirim natyral dhe 1 ballkon. Ka orientim veri-jug-perendim, ka cilesi te larte ndertimi dhe kompleksi perfundon ne fund te vitit 2021.
Per me shume informacion na kontaktoni!


Information
Gross Area:

105 m2

Interior Area:

90 m2

Bedrooms:

2

Baths:

2

Living room:

1

Floor:

6

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

240

Documentation:

In mortgage process


Location

Address: Ish Profarma, Xhamlliku

City: Tirana


Contact Agent

Copyright © 2020