Login
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Description

Shitet apartament 2+1 te ura e selites . Apartamenti ndodhet ne katin e 4-tert te nje pallati te ri me ashensore . Orientimi eshte jug-perendim dhe ka nje pamje te lire dhe nje ndricim natyral gjithe diten . Eshte i perber nga 1 soxhorno te madhe i ndare nga amjenti i gatimit , 2 dhoma gjumi ,1 tualet dhe 1 ballkon . Apartamneti ka nje akses shume te mire dhe ndodhet vetem 50m larg Bulevardit Barjam Curri .
Per me shume informacion me kontaktoni .


Information
Gross Area:

90 m2

Interior Area:

80 m2

Bedrooms:

2

Baths:

1

Living room:

1

Floor:

4

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

662


Location

Address: Rruga Ramazan Demneri

State: Albania

City: Tirana

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2020