JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PRANE KOPSHTIT BOTANIK - Century 21 Albania
Description

Jepet me qira apartament 2+1 prane Kopshtit Botanik me siperfaqe 100 m2. Apartamenti ka arredim te ri modern dhe ndodhet ne katin e pare banim. Organizohet nga ambienti ndenjies, kuzhina, 2 dhoma gjumi, korridori, 2 tualete dhe ballkone. Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi. Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni!


Information
Gross Area:

100 m2

Interior Area:

87 m2

Bedrooms:

2

Baths:

2

Living room:

1

Floor:

1

Type:

Apartment

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

421

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Kopshti Botanik, Kopshti Botanik Zoologjik

City: Tirana


Contact Agent

Copyright © 2020