Apartament 2+1 me qira, kopshti zoologjik . - Century 21 Albania
Description

Apartamenti perbehet nga salloni bashke me kuzhinen , 2 dhoma gjumi , 2 tualete me ajrim natyral ,dhe 3 ballkone ( 2 nga te cilet me pamje nga liqeni artificial i Tiranes ) .
Apartamenti ofron hapesira te bollshme dhe ndricim natyral gjate gjithe dites .
Ndodhet ne vijen e pare te pallateve tek kopshti zoologjik ( rruga Bilal Sina ) .
Per informacion te metejshem jeni te lutur te na kontaktoni !


Information
Gross Area:

141 m2

Interior Area:

131 m2

Bedrooms:

2

Baths:

2

Floor:

6

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

259

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Kopshti Zoologjik, Kopshti Botanik Zoologjik

City: Tirana


Contact Agent

Copyright © 2020