Apartament 2+1 per qira tek Komuna e Parisit! - Century 21 Albania
Description

Jepet me qira apartament 2+1 prane Kristal Center, Komuna e Parisit. Me nje siperfaqje prej 90 m2 apartamenti organizohet ne dhome ndenje bashke me kuzhinen , dy dhoma gjumi me dalje ne ballkon dhe tualeti. Mobilimi i apartamentit eshte shume cilesore dhe i shtruar me parket. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri, i cili eshte i mire administruar dhe me punime shume cilesore. Zona eshte lehtesisht e aksesueshme dhe te gjithe fasilitetet e nevojshme. Orientimi i apartamentit eshte jug-lindje dhe ka ndricim natyral gjate gjithe dites si dhe pamje te lire. Per me teper ju ftojme per nje vizite ne kete apartament.a


Information
Gross Area:

90 m2

Interior Area:

90 m2

Bedrooms:

2

Baths:

1

Living room:

1

Floor:

5

Type:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

999

Documentation:

Has Mortgage


Location

Address: Komuna e Parisit, Komuna e Parisit

City: Tirana


Contact Agent

Copyright © 2020