Login
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Description

Apartament luksoz 2+1+2 tualete+vend parkimi me qira tek Komuna e Parisit, prane universitetit New York.
I organizuar ne 2 dhoma te medha gjumi, 2 ballkone, ambjenti i ndenjes, gatimi, si dhe 2 tualete.
Disponon cdo gje te nevojshme per nje jetese komode, duke filluar nga parketi cilesor, kendi i qendrimit teper i rehatshem, ngrohja me kaldaje dhe me kondicioner, lavastovilie etj.
Lagje teper e qete dhe prane te gjitha fasiliteteve dhe kerkesave tuaja.
Ju ftojme te na kontaktoni per te planifikuar nje vizite ne prone.


Information
Gross Area:

110 m2

Interior Area:

110 m2

Bedrooms:

2

Baths:

2

Living room:

1

Floor:

5

Type:

Apartment

Status:

New

Availability:

Rented

Website Views:

133


Location

Address: Prane Universitetit New York

State: Albania

City: Tirana

Zip/Postal Code :


Contact Agent

Copyright © 2020